Číslo položky: 9179
Václavky
popis: Olej na lepence podloženo překližkou, rozměry : 35,5 x 51 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno. Nově rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
12 000,00 Kč |
10 100,00 Kč |
5 600,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |