Číslo položky: 9175
Lesní nálada, fluorescence
popis: Olej na lepence, rozměry ve výřezu pasparty : 21 x 31,5 cm, zaskleno, nově rámováno. Signováno parafou.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
7 500 Kč
7 500 Kč
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
3 700,00 Kč |