Číslo položky: 9174
Sedící děvče
popis: Olej na lepence, rozměry : 22 x 30 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
19.11.2019 19:26
1 500,00 Kč | 20.9.2019 13:56:41 |