Panuška Jaroslav ml.
Číslo položky: 9174
Moje sledované obrazy Sedící děvče
popis: Olej na lepence, rozměry : 22 x 30 cm, zaskleno Nově rámováno
o autorovi: (1898 - 1962)
Absolvent UMPRUM v Praze. Žák svého otce Jaroslava Panušky. Věnoval se především krajinomalbě.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

19.11.2019 19:26

1 500,00 Kč 20.9.2019 13:56:41