Číslo položky: 9173
Hříbek
popis: Olej na lepence, rozměr y ve výřezu pasparty : 20 x 27 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
9 000 Kč
9 000 Kč
6 000,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |