Číslo položky: 9171
V Píčový rokli u Mnichova Hradiště
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 48 cm, zaskleno, nesignováno Nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč