Panuška Vladislav
Číslo položky: 9171
Moje sledované obrazy V Píčový rokli u Mnichova Hradiště
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 48 cm, zaskleno, nesignováno Nově rámováno
o autorovi: (1902 - 1959)
Narozen 22. 5. 1902 ve Karasově Lhotě.
Malíř krajinář, žák svého otce Jaroslava Panušky. Absolvent uměleckoprůmyslové školy v Praze.

Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč