Číslo položky: 9170
Les v zimě u Mnichova Hradiště
popis: Olej na lepence, rozměry : 34,5 x 48,5 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
3 400 Kč
3 400 Kč
1 700,00 Kč |
1 600,00 Kč |