Panuška Vladislav
Číslo položky: 9170
Moje sledované obrazy Les v zimě u Mnichova Hradiště
popis: Olej na lepence, rozměry : 34,5 x 48,5 cm, zaskleno Nově rámováno
o autorovi: (1902 - 1959)
Narozen 22. 5. 1902 ve Karasově Lhotě.
Malíř krajinář, žák svého otce Jaroslava Panušky. Absolvent uměleckoprůmyslové školy v Praze.

Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 400 Kč