Číslo položky: 9169
Stromy v zimě
popis: Olej na lepence, rozměry : 50 x 67 cm, zaskleno. Nově rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
19.11.2019 19:31
2 500,00 Kč | 19.11.2019 19:27:39 |