Číslo položky: 9168
Křemešník - zimní krajina
popis: Olej na lepence, rozměry : 49,5 x 66 cm, zaskleno Nově rámováno. Velmi zdařilé zachycení zimní atmosféry.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
7 100 Kč
7 100 Kč
5 600,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |