Číslo položky: 9167
Zdislavický rybník
popis: Olej na plátně, rozměry : 60 x 80,5 cm Nově rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
4 900 Kč
4 900 Kč
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |