Číslo položky: 9163
Letní kytice u okna
popis: Olej na plátně, rozměry : 88 x 100 cm, nesignováno Nově rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 300,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |