Číslo položky: 9066
Máchovo jezero
popis: Olej na plátně, rozměry: 25 x 50 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
6 100 Kč
6 100 Kč
6 100,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 500,00 Kč |
900,00 Kč |
700,00 Kč |