Číslo položky: 9138
Kytice u okna
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry : 46 x 39 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
21.11.2019 22:12
800,00 Kč | 18.11.2019 19:18:57 |