Číslo položky: 5444
Dívka s perlami
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 64,5 cm, signováno vpravo dole Grabowsky.
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
7 200 Kč
7 200 Kč
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |