Číslo položky: 9126
Freres Lissac
popis: Litografie, rozměry tiskové plochy : 23 x 31 cm. Signováno tužkou Kamil Lhoták 48
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
7 500 Kč
7 500 Kč
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |