Číslo položky: 9147
Pohled na pobřeží z rozkvetlé terasy
popis: Olej na plátně, rozměry : 41 x 51 cm. Rozměry včetně rámu: 67 x 77 cm ,Reintolováno,rám poškozený.
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
18.11.2019 20:30
6 000,00 Kč | 10.11.2019 10:22:52 |