Číslo položky: 9146
Holandská Galéra
popis: Olej na plátně, rozměry : 80 x 100 cm. Rozměry včetně rámu: 99 x 121cm, v minulosti rentoilováno, rám mírně poškozený. Malba okolo roku 1800. Odborně vyčištěno.
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
39 000 Kč
39 000 Kč
38 000,00 Kč |
37 000,00 Kč |
35 000,00 Kč |
34 000,00 Kč |
32 000,00 Kč |
30 000,00 Kč |