Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Holandská Galéra
popis: Olej na plátně, rozměry : 80 x 100 cm. Rozměry včetně rámu: 99 x 121cm, v minulosti rentoilováno, rám mírně poškozený. Malba okolo roku 1800. Odborně vyčištěno.
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
39 000 Kč