Číslo položky: 5441
Návrh HALLA
popis: Kresba, rozměr 37 5 x 38,5 cm, nesignováno, nerámováno . Dílo získáno z rodiny autora.
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
900 Kč
900 Kč
14.09.2017 22:10
900,00 Kč | 13.9.2017 19:24:39 |