Číslo položky: 5440
Návrh interieru č. 16
popis: Akvarel, rozměr listu 31 x 25 cm, návrh číslo 16, nesignováno, nerámováno. Dílo získáno z rodiny autora.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 700 Kč
1 700 Kč
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |