Číslo položky: 8914
V negližé
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |