Karásek Josef
Číslo položky: 5392
popis: Olej na lepence, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole Jos. Karásek 42
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
300 Kč
400 Kč