Číslo položky: 9007
Po koupání
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
9 000 Kč
9 000 Kč
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |