Christov Georgi
Číslo položky: 9028
Moje sledované obrazy Pohled na řeku
popis: Olej na plátně, rozměr 42 x 41,5 cm, řezaný rám, nesignováno
o autorovi: Bulharský malíř impresionistický krajinář, žák Akademie umění v Praze Georgi Christov (plný název Georgi Hristov Rubev), který se narodil v roce 1897 a pracoval v Československu a Bulharsku v letech 1920-1930.
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
16 000 Kč