Číslo položky: 9028
Pohled na řeku
popis: Olej na plátně, rozměr 42 x 41,5 cm, řezaný rám, nesignováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
16 000 Kč
16 000 Kč
15 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |