Číslo položky: 5365
Krajina s řekou
popis: Olej na plátně, rozměr 71 x 100, signováno vlevo dole Eda Kubíček 1921, nerámováno
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
700 Kč
700 Kč