Kubíček Eduard
Číslo položky: 5365
Moje sledované obrazy Krajina s řekou
popis: Olej na plátně, rozměr 71 x 100, signováno vlevo dole Eda Kubíček 1921, nerámováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné informace.
Vyvolávací cena:
600 Kč
700 Kč