Číslo položky: 8993
Muž s koněm
popis: Olej na plátně, rozměr 65,5 x 80, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
24.09.2019 21:26