Dvořák F.
Číslo položky: 8966
Moje sledované obrazy Motiv podle Uprky
popis: Olej na plátně, rozměr 73,5 x 99 cm, plátno protrženo
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

24.09.2019 21:12

1 500,00 Kč 24.9.2019 20:29:18