Číslo položky: 8966
Motiv podle Uprky
popis: Olej na plátně, rozměr 73,5 x 99 cm, plátno protrženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
24.09.2019 21:12
1 500,00 Kč | 24.9.2019 20:29:18 |