Číslo položky: 8961
Kačer
popis: Porcelánová plastika, rozměry v.35 d. 26 cm značeno Rosenthal W.Zugel mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
23.09.2019 19:20
8 000,00 Kč | 23.9.2019 17:41:47 |