Turjanský Pavel
Číslo položky: 8904
Moje sledované obrazy Vzpomínka na dětství - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 136 x 120 cm . Rámováno lištou. obraz z cyklu Návraty.
o autorovi: Narodil se 4.3.1944 v Písku.

Studoval na střední uměleckoprůmyslové škole keramické v Karlových Varech. V letech 1968 – 1992 žil Německu. Zaměřuje se na monumentální abstraktní a předmětnou nebo figurální malbu. Pracuje v cyklech. Od roku 1999 tvoří také skulptury z bronzu.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč