Číslo položky: 8904
Vzpomínka na dětství - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 136 x 120 cm . Rámováno lištou. obraz z cyklu Návraty.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |