Steinský Josef
Číslo položky: 8956
Moje sledované obrazy Svatojánské proudy
popis: Olej na plátně, rozměry: 67 x 97,5 cm, rám poškozen
o autorovi: Český malíř - krajinář i figuralista
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč