Různí autoři
Číslo položky: 8616
Moje sledované obrazy Konvolut 13 obrazů
popis: 12X olejomaleb + 1X kombinovaná technika , 5X rámováno - rozměry 34 x 100 cm, 41 x 103 cm, 36 x 112 cm, 26 x 34 cm, 38 x 72 cm, 4X volné plátno - rozměry 49 x 70 cm, 30 x 20 cm, 66 x 95 cm, 92 x 59 cm, 3 x nerámováno - rozměr 80,5 x 65,5 cm, 48 x 35,5 cm, 1 X kombinovaná technika poškozena - rozměr 42,5 x 33 cm
o autorovi: Díla od více autorů
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč

24.09.2019 20:42

1 100,00 Kč 22.9.2019 18:16:16