Solan Josef Fafek
Číslo položky: 5428
popis: Akvarel - rozměr ve výřezu 17,5 x 34, signováno vpravo dole J.F.Solan 45, zaskleno
o autorovi: * 14.3.1911 Podbořany (Louny)
+ 31.5.1984 Sobotka (Jičín)
ilustrátor, malíř

Uskutečnil několik cest do zahraničí, např. Francie, Itálie, Bulharska a Řecka. Účastník řady výstav. - Autor perokreseb, ilustrací do časopisů a propagačních pohlednic Českého ráje.
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč

14.09.2017 21:30

600,00 Kč 14.9.2017 16:29:39