Autor nezjištěn
Číslo položky: 5334
Moje sledované obrazy Pole vlčích máků
popis: Olej na lepence, rozměr 18 x 23, signováno nečitelně vlevo dole.V malbě drobná prasklina.
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč

14.09.2017 21:25

600,00 Kč 9.9.2017 14:01:24