Číslo položky: 8903
Nižněudinsk - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 72 x 140 cm, rám poškozen, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
2 600,00 Kč |