Štěpnička 45
Číslo položky: 5413
Moje sledované obrazy Květina s třešněmi
popis: Olej na dřevě, rozměr 45,5 x 36, signováno vpravo dole ŠTĚPNIČKA 45, poškozeno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
600 Kč
800 Kč