Číslo položky: 5413
Květina s třešněmi
popis: Olej na dřevě, rozměr 45,5 x 36, signováno vpravo dole ŠTĚPNIČKA 45, poškozeno
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
800 Kč
800 Kč