Neznačeno
Číslo položky: 8849
Moje sledované obrazy Šťastná rodina
popis: Porcelánová plastika, rozměry: výška: 31 cm / šířka: 30 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč

23.09.2019 19:40