Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Partie ze Štěpanic u Jílemnice
popis: Olej na plátně podlepeno na lepence, rozměr 14 ,5 x 20,5
Vyvolávací cena:
400 Kč
400 Kč

14.09.2017 21:05

400,00 Kč 14.9.2017 20:00:49