Číslo položky: 8483
Svatý Jeroným
popis: Olej na dřevě, rozměr 35,5 x 26 cm, signováno monogramem H.V.W. Druhá polovina 18. století
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
6 100 Kč
6 100 Kč
6 100,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |