Monogramista
Číslo položky: 8483
Moje sledované obrazy Svatý Jeroným
popis: Olej na dřevě, rozměr 35,5 x 26 cm, signováno monogramem H.V.W. Druhá polovina 18. století
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 100 Kč