Číslo položky: 8434
Oplakávání Krista
popis: Olej na plátně - rentoilováno, rozměr 70 x 47,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč