Nesignováno .
Číslo položky: 8078
Moje sledované obrazy Pana Marie Klatovská
popis: Olej na plátně, rozměr 74 x 57 cm, pravděpodobně výřez z většího obrazu, rentoilováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 900 Kč