Nesignováno .
Číslo položky: 5398
Moje sledované obrazy Krajina - protějšky
popis: Dva obrazy - Olej na dřevě, rozměr 18 x 14,5 každý
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč