Číslo položky: 8781
Děvče na louce
popis: Olej na plátně, rozměry: 21,5 x 40 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 900 Kč
3 900 Kč
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |