Autor nezjištěn
Číslo položky: 8776
Moje sledované obrazy Holandský motiv
popis: Olej na dřevě, rozměry: 23,5 x 29 cm. Signováno monogramem H.N.
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč