Číslo položky: 5396
Mořský horizont
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 57,5, signováno vpravo dole Emi Neuman
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
14.09.2017 20:50
1 800,00 Kč | 14.9.2017 20:46:37 |