Neumann Emanuel
Číslo položky: 5396
Moje sledované obrazy Mořský horizont
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 57,5, signováno vpravo dole Emi Neuman
o autorovi: Narodil se 1873 v Kosmonosích a zemřel 1932 v Praze.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

14.09.2017 20:50

1 800,00 Kč 14.9.2017 20:46:37