Neznámý autor
Číslo položky: 8774
Moje sledované obrazy Zátiší s tetřevem
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry: 42 x 54 cm .Signováno Věšín 05
o autorovi: Nezjištěny bližší informace
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 600 Kč